Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Daemon tools pro. Hogy lehet...

Daemon tools pro. Hogy lehet törölni?

Figyelt kérdés
Probáltam törölni mert próbaidös volt és lejárt de DTShl32.dll fájnál megáll és nem törli le. Illetve a tudtok valami Daemon toolshoz hasolo programot irjátok le mert szükségem lenne rá de nem tudom letörölni és addig nem enged újat fel rakni
2011. dec. 18. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
sima Daemon Tools! szed le valami torrent oldalról! jobbat nem tudok!
2011. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom de amikor fel akkarom rakni írja hogy előtte le kell törölni ami fent van de azt megsehogy se tudom le törölni
2011. dec. 18. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
érdekes! azt hogy lehet??? töltsd le a Revo Unintaller nevű progit!! hátha azzal! nekem eddig semmi bajom nem volt vele!
2011. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eddig a sima lite használtam de újra raktam a gépem és le szedtema pro-t és lejárt a 30 nap próba idő és nem tudom letörölni :S bármivel probáltam mindig meg akad ugyanott és csak áll
2011. dec. 18. 21:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod sikerült le törölnöm a programmal is sikerült már találnom egy jó verziót is
2011. dec. 18. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:
szivesen! :)
2011. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!