Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe photoshop előzmény...

Adobe photoshop előzmény ecset beállítása, hogy ne fehér legyen?

Figyelt kérdés
beállítottam a képet fekete fehérre, az előzmény ecsettel szerettem volna visszaállítani egy tárgynak a színét az eredetire, de nem csinálja, csak fehér csíkot húz, fehér a szín, pedig eddig jó volt, de lehet h valamit elállítottam, hogy tudom újra megcsinálni? CS4
2011. dec. 18. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, nekem jól csinálta. Esetleg nézd meg, hogy az ecset Normál vagy Szín módban van-e a Színmódban. És azt is hogy normál vagy előzmény ecsettel festesz-e.


Normál ecset normál módban: színt húz

normál ecset szín módban: nem látszik a hatása monokróm képen, mert ugyanazzal a színnel rajzol amit látsz


előzmény ecset normál módban: visszavon

2011. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, már jó lett :) úgy látszik h a képpel volt valami baj, mert amikor másik képet töltöttem be annál jó volt :D
2011. dec. 27. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!