Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 mappabeállításai?

Windows 7 mappabeállításai?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy egy fényképezőgép csatlakoztatása után - ismeretlen okból - megváltozott a mappák megjelenése. Pontosabban arról van szó, hogy ha egy megnyitott mappát arrébb szeretnék rakni, a tartalom a helyén marad, és csak egy fekete kerettel tudom kijelölni a helyét. Előtte, ha a nyitott mappát odébb akartam rakni, egy-az egyben a tartalmát is mutatta mozgás közben, nem csak a keretet.

Win XP-n találkoztam régebben ilyen beállítással, de a Win7-en nem tudom beállítani.

Van tippetek?


2011. dec. 18. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Helló nem akarok eggyből ARMAGEDDONT kiáltani de szerintem meg kellene próbálni egy újra telepítést.Mert nekem is volt ilyen é snem tudom hogy hogyan oldottam én meg azt elég régen volt.Én se találtam sehol rá megoldást ezért újra nyomtam a gépet.
2011. dec. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajátgép, Tulajdonságok, pontosan nem emlékszem, XP-m van. Szóval meg kell keresni a Speciális beállításokat ott lesz benne a Teljesítménybeállítások fül. Abban a Legjobb megjelenítést választod ki, ezzel bepipálva minden vizuális hatást. Mentés. Elvileg ettől már mennie kell. XP alatt egyszerűbb, de már nem tudom Win7 alatt ez hol található. Keresgess.
2011. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, meg is oldottad!
2011. dec. 19. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!