Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen oprendszert ajánlotok...

Proxilla frez kérdése:

Milyen oprendszert ajánlotok netezésre egy laptopra (asus k53sc)?

Figyelt kérdés
a Win7 elég lassacskán tölt be és sokat fogyaszt, akkor is ha beállítom minimumra a fényerőt stb. olyasmire gondoltam, ami tényleg halál egyszerű, semmi csicsa, meg 8723487623 háttérben futó akármi. gondoltam mac os-re de azt olvastam mindenhol, hogy sok a gond vele. hallottam ubunturól meg ilyenekről de nem tudom melyik alkamas erre. és kérlek, csak finoman válaszoljatok, biológusnak tanulok, úgyhogy közepesen értek csak ezekhez a dolgokhoz.
2011. dec. 19. 14:06
 1/4 krisz2 válasza:
XP esetleg, de NE 64 bit-es!
2011. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsomkovacs ***** válasza:
Ubuntut nyugodtan kipróbálhatod. Mac OS-t ne, azt csak Apple gépekre célszerű föltenni. Ha olyan kell, ami nagyon kis gépigényű, kipróbálhatod még a Puppy Linuxot is.
2011. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Windows-ban csak 7-es támogatása van, így mással próbálkozni nem érdemes.

Valamilyen linux disztro jó lehet (akár Ubuntu is), bár ha nem használtál eddig semmilyen linux-ot, egy jó darabig le fognak jönni a szntek az égből.

Egyébként nem is értem, nem olyan rossz gép ez, alapból normálisan kell mennie a 7-nek. Ennél jóval gyengébb Asus X53U ismerősömnek tökéletesen megy, én raktam fel, innen tudom.

2011. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
Netezésre Unix rendszert (linux, ubuntu...! Nem nagyon van rá vírus és nem nagy méretű sem.
2011. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!