Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud nekem ajánlani egy...

Valaki tud nekem ajánlani egy képszerkesztő programot?

Figyelt kérdés

Az a lényeg nekem, hogy legyen benne olyan funkció, amely a képből csinál olyat, mintha valaki rajzolta volna..fekete-fehérben. Nem tudom, hogy ennek van-e külön neve..de remélem tudjátok mire gondolok..:)..

ill. az irfanview tud ilyet? ha igen, valaki leírja nekem a lépéseket, mert én nem találtam benne ilyet..:)

előre is köszönöm, ha segítesz!.:)


2011. dec. 19. 14:19
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
adobe photoshop? bár ez nem ingyenes.
2011. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában ezt egy-két szűrővel (filter) is meg lehet oldani professzionális programok nélkül, már egy-két ingyenes program is tud szűrőt rakni a képekre.


Irfanban a Kép/Hatások menüpont alatt nézd meg.


Profi program ehhez a Photoshop vagy Gimp, itt már több és szabadon alakítható szűrők vannak, ezekben biztos hogy meg tudod csinálni ezt az effektet.

2011. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!...akkor próbálkozom.:)
2011. dec. 19. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:

képből csinál olyat, mintha valaki rajzolta volna..fekete-fehérben.

Kedves kérdező. Ha a ceruzarajzra gondolsz, ezt már a legújabb Picasa verziója is tudja:)

2011. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.(:
2011. dec. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!