Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali DVD lejátszó végig...

Asztali DVD lejátszó végig lejátsza?

Figyelt kérdés

Ki akarom irni a Harry Potter halál ereklyéi 1-2részt plusz Fönix rendjét és a Félvér herceget.

A kérdés az (mivel öszz 6,5gb os a filmpakk)hogy ezeböl 4,7 gbos lemezre ha ráteszem akk pl a DVD lejátszó végig fogja e játszani a filmet?(mivel a filmidö majdnem 4 és fél óra hossz--Halál ereklyéi 1-2 rész---a lemez meg 120 perces.

Gondolom egy lemezen levö pl 4és fél órás film nem fér rá egy 120 perces lemezre vagy nem jól tudom?

Ebbe kérek segítséget! :DD


2011. dec. 19. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom h jól értettem e, de te 6.5 gigát akarsz felrakni 4.7 gigás lemezre? hát...sok sikert hozzá :)

egyébként gondolom nem egy darab nagy fájl az egész, szóval első dvdre mehet mondjuk az 1.-4. részek, 2.ra meg az 5-7/8 vagy hogy vannak számozva...

2011. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
(akk lehet h jól gondoltam csak rosszul irtam)nem 6.5 gb ost akarok 4.7-re tenni, csak a filmek össz visz 6.5gbosak és ugy akarom felosztania filmeket hogy rámenjenek egy 4.7 gb-ra. Engem föleg az idö tartam érdekel hogy egyáltalán lejátsza-e a DVD lejátszó ha ráteszek egy 4ésfél órás filmet egy 120per tartamú lemezre
2011. dec. 19. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:

4,7 gigával számolj. a 120 perc csak egy közelítő információ arra, hogy kb mekkora méretű tartalom fér fel klasszikus dvd formátumban, általános beállításokkal. persze a beállítások módosításával ez az érték elég széles skálán mozgatható.

ha meg adat formátumban (avi, mkv, mpeg, divx, stb.) rakod fel, akkor semmit se jelent.

2011. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha meg adat formátumban (avi, mkv, mpeg, divx, stb.) rakod fel, akkor semmit se jelent."

még annyi, h azért nem árt, ha a lejátszód képes is lejátszani az adott formátumot...

2011. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor gyakorlatilag nyugodtan rátehetem a majdnem 4és félórás filmet egy 120perces 4,7gbos lemezre?

Igen amugy adatként akarom felirni a filmeket (AVI) formátumként--amilyen maga a film:D

A DVD lejátszom amugy támogatja a formátumot.

De volt olyan film is ami a dvd ben megakadt és átvitte a következö filmre, a PC-n meg szinte semmi gubanc nem volt.

2011. dec. 19. 18:53
 6/6 csacsi2 ***** válasza:
Az avi is lehet nagy sőt a legnaagyobb , a tömörítési eljárás a fontos. Ha tudja a lejátszód a DivX -et tömöríts Aviba de divix eljárással (codec).
2011. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!