Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AMR fájlt hogyan, mivel lehet...

AMR fájlt hogyan, mivel lehet átkonvertálni mp3-ba?

Figyelt kérdés

A nokia telefonomra muszáj volt felvennem hangfelvételként amit a tanár magyarázott,mert nem tudtam volna leírni...gondolom ismerős ez mindenkinek... :/

naszóval, és átküldtem a gépre bluetooth-on a telómról...aztán ilyen AMR fájl lett,és ezt se a format factoy,se az any video converter nem tudja megcsinálni mp3-ba,h le tudjam játszani,mondjuk a winamp-al...aki ért hozzá,kérem segítsen,mert abból a hangfelvételből kellene tanuljak...előre is köszönöm: 19/L


2011. dec. 19. 18:36
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:
2011. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi,de ezt nem értem...le lehet tölteni erről az oldalról ezt a programot?mert nem tudom,h hogyan kell,mert nem engedi.

segítsetek még,már egy csomó ilyen konvertálót letöltöttem,de egyik se jó hozzá :/

2011. dec. 20. 18:56
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Nekem letölti.

Egy másik oldal jön be, majd automatikusan felugrik a letöltési ablak.

Ha nem ezt tenné, ott van egy Click here to start your download manually.

2011. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Mármint a nagy kék Download now feliratra kattintás után jön be a másik oldal. Ez:

[link]

2011. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okés skacok,köszönöm megvan...de ez a progrom se konvertálja át...ez nem lehet már igaz...nem értem mi van már...vagy a telóról felvett hangjegyzetet semmi se konvertálja át?
2011. dec. 21. 20:51
 6/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Esetleg ezt próbáld ki:

[link]

Nevével ellentétben oda-vissza konvertál.

A letölthető próbaverzió csak az első 20 másodpercet csinálja meg, de ha az jó lesz, akkor érdemes levadászni valahol a full-os verziót.

2011. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!