Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ember "tervező" program?

Ember "tervező" program?

Figyelt kérdés
Nem játékra gondolok, de nem is nagy szaktudást igénylő 3d tervezőprogramra. Valami olyasmire lenne szükségem amivel a legkülönfélébb embereket, avatarokat, karaktereket hozhatom létre. vagy akár létező emberek virtuális másolatát. létezik ilyen program?
2011. dec. 20. 03:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Maya, 3D Studio
2011. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezeket tudom ajánlani:

3D Studio Max

Maya

Blender

Zbrush

Poser


Karaktermodellezésre a Zbrush kiváló.


Karaktermodellezésre én az alábbi szoftverek kombinációit szoktam rendszerint használni:

Zbrush

3D Studio Max

V-ray render

Poser


Egyébként pont a legnehezebb dolgot nézted ki magadnak. Mielőtt karaktermodellezésbe kezdenél, próbálj sokkal egyszerűbb objektumokat készíteni, pl szék, asztal, egyéb bútorok, műszaki cikkek! Ha ilyeneket már tudsz modellezni, akkor lehet, hogy képes leszel karaktereket is.


Egyébként minden modellező alkalmazás viszonylag nagy szaktudás igényel.


Most épp ezen dolgozom Zbrush-sal:

[link]

Sajnos alig van időm vele foglalkozni.

2011. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!