Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Bluetooth...

Miért nem működik a Bluetooth a Dell Inspiron N5110 laptopomon?

Figyelt kérdés
Hiába szedem le már a 20. drivert egyikkel sem jó. Ha bemegyek az eszközkezelőbe egy sárga "!" jel van mellette. Amikor valamit küldeni akarok akkor meg ha rámennék a továbbra azt írja ki, hogy az eszköz nem elérhető. Mi lehet a gond?
2011. dec. 20. 11:06
 1/2 Pj0tr ***** válasza:
És azt a 20 drivert honnan szedted? Én N7110et használok. Mindent a gyártó honlapjáról szedtem le és megy a Sony Erricson telóm is meg a Philips BT headset is.
2011. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a gyártótól is szedtem le...sőt elsőnek szedtem le onnan és mégsem működik. addig én el sem jutok, hogy keresse a telómat, mert már előtte kiírja, hogy vmi baj van a feltelepítésével, csak azt nem értem, hogy mért...
2011. dec. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!