Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagyok be?

Miért fagyok be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A counter strike 1.6-al nyomom már lassan 3 éve! Most kaptam egy új gépet, és valamiért néha, egyszer csak befagyok és azt írja, hogy "Connection Problem". Megjegyzem a net is új, mert én arra gyanakszom. De valamikor nem dob, ki hanem mondjuk 30mp múlva újra tudok mozdulni.


2011. dec. 20. 14:45
 1/4 anonim válasza:
Ez valóban nem a gép hibája. A "connection problem" azt jelenti csatlakozási probléma. Tehát vagy az internet-el van baj vagy magával a játékkal. Tölts le valahonnan egy másik cs-t, és ha azzal is ugyan ezt csinálja akkor ott biztos hogy a net miatt van. Amúgy milyen az internetcsomag sebessége?
2011. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
UPC-s, amúgy másik cs-t nem töltök le mert steamos vagyok, ha tudod mi az.
2011. dec. 21. 15:02
 3/4 anonim válasza:
Ja hogy neked eredeti XD Pedig a UPC-s net az nem rossz...nézd meg az interneted sebességét itt [link] és írd le az eredményt.
2011. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ping : 11, Letöltési: 25,42 Feltöltési:1,5
2011. dec. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!