Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok beregisztrálni...

Miért nem tudok beregisztrálni a crysissal? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:


"The following error has occurred:

Invalid URL


Explanation:

Yowza! That page doesn't exist on this website.


How to Fix the Problem:

You've got a couple of choices here:


If you typed a URL that brought you here, make sure the capitalization and punctuation are correct and then try the URL again.

If you clicked a link on this site that brought you here, please hit the Back button on your browser to return to the page you came from. Click the Help button at the top of the page or go to:

EA Customer Help

Pogo Help


Then let us know what you clicked on or what happened that caused this page to appear.


Thanks for playing our games!


– The Pogo.com team

[link]

Back"


Azt értem hogy nem tudja megjeleníteni az url-t, de most mit tudok tenni esetleg beregljek gamespy-on?

Légyszíves segítsetek előre is köszi.


2011. dec. 20. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
De az egyik fő probléma az hogy ha rámegyek egy szerverre ott elérek bizonyos prtestige szinte pl.: őrmester akkor azt az állást nem menti, vagyis ha lelépek a szerverről kezdhetek mindent előröl.
2011. dec. 20. 18:17
 2/6 anonim válasza:

helo Nem tudod hogy miért nem indul a multypalyarem crysis 2őn megvetttem eredetibe a single megy is rajta és mikor regisztrálok azt irja h a serial kód hibás::? lécci válaszolj

am szerintem azért nem mert mikor regisztrálsz kiállítotadd a mentés

2011. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs nem tudom mi lehet az oka de hogy érted hogy kiállítottam a mentés?
2011. dec. 24. 22:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy alapból regisztrálni sem tudok.
2011. dec. 24. 22:13
 5/6 anonim válasza:

akkor ezt ajánlom neked

[link] remélem segít

2011. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de nekem a Crysis-hoz kell (1-hez).
2011. dec. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!