Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtk cs1.6 -ra ingyenesen...

Hammervore kérdése:

Tudtk cs1.6 -ra ingyenesen letölthető és működő ecc-t vagy valami olyan csalást amivel rögtön headsatot tudok adni valakinek és látom hogy hol van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el...
2011. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem ez csak azért kéne mert sok a cheat-er és amikor ezek vannak fent akkor meg szeretném velük untatni a játékot annélkül én meg egy jó játékosnak számítok csak már meguntam ezeket a cheater-eket mert amikor ők vannak akkor nem tok normálisan jáccani
2011. dec. 21. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérés/kérdés van már itt, csak azt tudom mondani, amit mindenki ott is:


Ne használj ilyet, ne alacsonyodj le az ő szintjükre. Ki kell dobni őket a szerverről és nem visszavárni.

+ Nem tudhatod mindig, hogy ki, mikor csal és bármikor lehetsz Te az a "barom" aki éppen csal és másik tisztán játszanak.

(Vágtak már ki engem szerverről, hogy "csalok", mert túl sokat öltem, holott nem használtam semmi ilyet, szimplán bénák voltak fent...)

2011. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez nállam is előfordult

azé vannak dolgok itt is

mongyuk én nem vok admin csak játékos

2011. dec. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!