Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két hangsávos film készítése?...

Két hangsávos film készítése? (Virtual dub. )

Figyelt kérdés
Van egy filmem ami meg van angolul és magyarul is és megszeretném csinálni, hogy egy filmfájl legyen, de cserélhető hangsávval. Hogyan fogjak neki? Van virtualdubom és tudok is hangsávot cserélni, de hogy érem el, hogy kettő legyen rajta?

2011. dec. 20. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tulajdonságaiban megegyeznek, akkor lemented az egyikről wav-ba, és hozzáadod a másikhoz...:))

Na jó>>>szinkron le, utána szinkron fel...

[link]

2011. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi megpróbálom :)
2011. dec. 20. 23:06
 3/5 A kérdező kommentje:
sikerült is, csak én nem így szoktam mikor hangot cserélek azért voltam összekeveredve, még egyszer köszönöm
2011. dec. 20. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy szoktad?
2011. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát most lehet, hogy ki leszek röhögve.


De én úgy szoktam, hogy van:

- egy tvrip filmem magyarul

- meg ugyanaz angolul/olaszul dvdripként

1. a magyart átkonvertálom mpg-be

2. sony vegasba szépen beolvastatom az eredeti dvdripet (leveszem a hangját)

3. egy másik videó sávba a magyar mpg-et is berakom alá (az avit a sony nem mindig viszi)

4. a sonyiban mivel általában vágnom is kell megszerkesztgetem a hangot, szájra illesztem stb. ahol vágtam, ott finomítgatok a hangon, hogy ne legyenek üres 'lyukak' a hangsávban.

5. csak a magyar hangot lementem mp3ba


6. és virtual dub-ba berakom az eredeti filmet

7. video és audio fülnél a direct stream copy-ra megyek

8. a audio fülnél meg from other fájl kitallózom az mp3at

9. save as avi


(Tudom biztos van egyszerűbb módja is ennek, nem kell kinevetni, csak ilyen konyha-infós vagyok)

2012. jan. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!