Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox Reinstall -...

Katoonene kérdése:

Mozilla Firefox Reinstall - adatmentés korábbi oldalakkal együtt?

Figyelt kérdés

Üdv!


A problémám a következő: sajnos hiába van a legújabb verzióra frissítve a Firefox, újra kell installálnom 1-2 dolog miatt. A legfontosabb könyvjelzők, jelszavak mentve, exportálva vannak.. Az lenne a kérdésem, hogyan lehetne valahogy az előzményeket kimenteni? Itt gondolok arra, hogy ha pl. beütöm a g-t, akkor ugye legördülő menüben behoz 3 oldalt amit használni szoktam, nem kell tovább írni, vagy ha d-t akkor azt a pár oldalt.. szóval ezt át lehet ültetni valahogy az új verzióba?


Tudom, nem tűnik egy központi problémának, csak elég sokat járok külföldi oldalakra, és ha nem muszáj nem akarnék lementeni közepesen fontos, ritkábban használt oldallinkeket txt-be vagy könyvjelzőbe 100 oldallinket, csak azért, mert nem tudom biztosra, hogy a könyvjelzőkkel együtt biztos elmenti-e az oldalakat, illetve nem akarom megjegyezni, hogy az oldal eu org com stb végű.


Válaszokat előre is köszi, és nem, még nem kívánok kellemes ünnepeket, majd 24-én:)


2011. dec. 21. 09:18
 1/3 DannyZuko ***** válasza:
Létezik egy olyan progi, hogy MozBackup! Letöltöd és az lement mindent... és vissza is tölti rá...
2011. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jééézusom, ha személyesen kérdezem meg is tovább tartott volna:) köszönöm a segítséget!!
2011. dec. 21. 09:26
 3/3 DannyZuko ***** válasza:
Szívesen :)
2011. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!