Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az író szoftverről? Ashampoo Burning Studio Free 6.80.4312 (magyar)

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Haszáltam, ismerem, nyugodtan letöltheted. Különben én nagy előszeretettel használom az Ashampoo programjait, megbízhatóak, még a számítógépem takarítását is rájuk bízom:)
2011. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ok! Köszi!


Ha össze kéne hasonlítani,vagy választanod kellene akkor ezt használnád,vagy a Nero-t?


Leírnád pontosan milyen Ashampoo szoftvert használsz oprendszer karbantartásához?

2011. dec. 21. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Ami a Nerot illeti, azt én sosem használtam, de a fiam igen. Erre a kérdésre talán azok tudnának válaszolni, akik ezt használták. Biztosan jó program, hiszen tudtommal rengetegen használják. Ami az Ashampoo termékeket illeti - én az Ashampoo WinOptimizer5-öt használom. Ez ingyenes program. Letölthető az Ashampoo oldaláról [link]

Én mivel hűséges Ashampoo használó vagyok, beregeltem az oldalra, és bármilyen Ashampoo terméket ki tudok próbálni, mert adnak hozzá ingyenes licenckulcsot. Igaz, csak kipróbálásra. Különben ebben a programban található számítógép karban tartó, lemeztöredezettség mentesítő, meg sok minden, amit most nem részleteznék. Nézd, próbáld ki, aztán döntsd el, megéri-e vagy sem? Nekem igen, már 4 éve használom. Már van egy újabb verziója is, ami fizetős, azt hiszem a 8-as, ami sokkal többet tud. Nem akarlak rábeszélni, csak a tapasztalatomat írtam le. Ezen kívül még fent van a gépemen a CCleaner is, ezt is használom. Különben ha megfogadsz egy tanácsot - az Ashampoo, A Piriform, és a Iobit termékeket keresd, ezek mind nagyon profi cuccok:) üdv. és szép karácsonyi ünnepeket:)))

2011. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Először is köszönöm a választ! Ritkán kap a kérdező kielégítő,normális választ! :-)

Nero-t használok,de van egy "kis" bajom vele. Irtó nagy a mérete,és rengeteg olyan alkalmazás van benne ami számomra felesleges. Ezért nézelődtem másik progi után.


A linket köszönöm. Ki fogom próbálni.

CCeanert én is használom,és a Wise Registry Cleanert.

Még egyszer köszi!

2011. dec. 21. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvashatsz véleményeket a programról, az egyik véleményező szerint simán veri a Nero-t:))

2011. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ashampoo WinOptimizer5-öt win7 64bites rendszeren lehet használni?

Nálad milyen rendszeren fut?

2011. dec. 21. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam Win XP- fut.

Küldök privit:)

2011. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben! Ment válasz is!

Kellemes Ünnepeket Neked is!

2011. dec. 21. 14:25
 9/9 anonim válasza:
szerintem tök gáz! nagyon lassú és nem is jó!
2011. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!