Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Command and Conquer 4....

A Command and Conquer 4. hogyan indíthatom akkor el?

Figyelt kérdés
Mert4-5 hónapja vettem meg és amikor elakarom indítani akkor regisztrálni is kell hogy megkapjam a regisztrációs kódot,de amikor rámegyek a regisztrál gombra akkor azt írja hogy már van ehez az E-mail címemhez név.Most akkor hogyan szerzek REGISZTRÁCIÓS KÓDOT MERT NINCS SE A CD-N SE A BORÍTÓN SE A KÖNYVÖN.
2011. dec. 21. 22:27
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Éppen töltöm azt a sz*rt.
2011. dec. 22. 19:44
 42/46 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem tudtam segíteni. Piszkosul fel tudom húzni magam egy ilyen esetnél. Ritkán cseszik ki velem játék, de ha kicseszik, akkor azt nagyon. A jelen eset is ilyen. Általában megoldható ez a probléma, de ez gyárilag Fake, mármint boltilag. Ezt a gyári CD-t úgy kell felfogni, hogy egy hozzá értő kis mocskos majom készített vagy 100 másolatot, mindre ráírta az "egyedi" kódot, aztán meggazdagodott belőle. Utálom az ilyen programozókat. +1 a fekete listámon. :-)
2011. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Ja én is így vagyok vele.Ha elkéne olvasni az én fekete listámat akkor az olvasgatnám életem végéig.Minden esetre koszönöm a segítséget.JA DE AZ A JÁTÉK EGY PC BOLTBÓL VAN MÉHOZZÁ HATVANBÓL A PC BÁZSIS-BÓL.
2011. dec. 22. 19:56
 44/46 anonim ***** válasza:
Nos igen, én is ismerek néhány NEVES boltot, ahol abszolút jó minőségű dolgokat lehet venni és játékokat is árulnak, de csak 1000-1500 forint értékben. Vagyis átverés, de igazából megéri, mert 100-ból 1 játék hibás, a többi működik és elég olcsón hozzájutsz. Mellesleg nem írtam, de Ukrajnában élek és hát nálunk a kalózkodás nagyúr! Magyarul mondva nálatok jobb a minőség, nálunk olcsó a másolat :-) XD De én élvezem. Bele pusztulnék ha minden egyes lemezért annyit kellett volna fizetni mint nálatok! Most még gatyám se lenne, mert már rég ráment volna!
2011. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Ha már be vagyunk regisztrálva és a játék indításához kell egy regisztrációs kód azt hol lehet szerezni? Segítsetek
2012. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Google a barátunk.. nézelődni kell, több kód is felmerülhet..
2012. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!