Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen! Nemtudok USB...

Valaki segítsen! Nemtudok USB kábelt használni. Samsung star II s5260-om van. Hogy kell?

Figyelt kérdés
És amikor bedugom a kábelt azt írja ki h ha a hardverhez kaptam telepítőlemezt akkor helyezzem be. De nem kaptam semmit. Akkor netről kell letölteni? De mit? Segítség én hülye vagyok ehez o. O
2011. dec. 22. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Samsung Kies-t innen:

[link]

2011. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 csacsi2 ***** válasza:

USB Driver

pl.:

[link]

vagy:

[link]

Vagy keresgess...

2011. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm majd megnézem őket *.*
2011. dec. 22. 11:49
 4/16 A kérdező kommentje:
nem jó...amikor a varázslóablak kéri h válasszam ki az illesztőprogramot akkor csak a mappákat jeleníti meg és a tartalmukat nem..:// :(
2011. dec. 22. 12:11
 5/16 csacsi2 ***** válasza:
Most a kies -t töltötted le? Mert így utólag én is arra voksolnék, mert szoftveres támogatást nyújt. Esetleg próbáld meg szinkronizálni a gépeddel, valószinü akkor megleli a fájlokat.
2011. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen a kiest töltöttem le..am azt setom mit jelent szinronizálni a gépemet..sztem jobb lesz ha áthívok egy havert XD
2011. dec. 22. 13:39
 7/16 csacsi2 ***** válasza:

Sok sikert, csak össze fog jönni valahogy.


Szinkronizációval tudod összehozni a géped és a telefonod adatait...

2011. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és szinkronizálni h kell?mert most annyi sikerült h képeket tudok telóról számítógépre tenni.képolvasó és fényképezőcarázslóval...de hogyha usb kábelom van akkor a számítógépről is kéne h áttudjon küldeni adatokat?mert a gépről akarok zenét tenni a telóra.és akkor egy másik varázsló kell ami zenéket is olvas?
2011. dec. 22. 14:11
 9/16 csacsi2 ***** válasza:
Sajnos ebben nem tudok segíteni, a programot sem ismerem és a telód sem. A programban, ha tudsz tallózni akkor kell küldésnek legyen. A telefonodon a kapcsolatoknál bogarássz ott lesz a szinkron is. Remélem sikerül sok sikert!
2011. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
beállítások/szinkronizálás/usb háttértár aktíválás
2011. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!