Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ilyen programot adni?

Tudtok ilyen programot adni?

Figyelt kérdés
Amivel bele lehet nyúlni (át lehet írni) véglegesen egy exe file tartalmát.
2011. dec. 22. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]

2011. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nekem olyan kéne ami a kódját írja ki.
2011. dec. 22. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen kódját ember???
2011. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pl, Van egy exe file amit VB ben írtak és egy program képes azt a kódot kiírni/megváltoztatni amit programoztak.
2011. dec. 23. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy exe fájl tartalmát ilyen módon - szerintem - már nem lehet átírni. Csak a HEXA adatokat azzal amit linkeltem. Ha megírnak egy programot valamilyen nyelven és azt lefordítják futtatható - EXE - formába akkor te azt már nem fogod átírni. Azt vissza kell fordítani - ha lehet - az adott nyelvre és ott tudsz módosítani...


Lehet, hogy rosszul tudom, akkor majd valaki elmondja a tutit...

2011. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát haverom írt egy olyan progit ami ezt csinálja de nem adja ide.
2011. dec. 23. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Peersze. Te meg elhiszed. Ahhoz nagyon-nagyon kéne tudni programozni meg kell mellé 2 év szabadidő is... Tipikus kábítás két kamasz között. Be dőlj be neki. :)
2011. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* Ne dőlj be neki.
2011. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha vissza is fordítja egy decompiler, így hívják utánaolvastam, akkor is tele lesz hibákkal és sok meló kijavítani a hibás fordítást és ehhez is több hét szabadidő és programozási tudás kell így kevés erre az esélyed... A haver meg kamuzik...
2011. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!