Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teljesen meghülyült a gépem!...

Alborosie kérdése:

Teljesen meghülyült a gépem! Eddig semmi baja nem volt, augusztusba vásároltam,180000Ft-os Sony Vaio Laptop. Mit tegyek? Olvássaátok el bővebben pls

Figyelt kérdés
KB fél hete nem lehet vele semmit csinálni,akadozik a kurzor lassú a be-ki kapcsolás,soká nyitja meg a dolgokat.már 3 fajta vírusírtóval "végigmentem rajta"(MCaffe,spyware terminátor,Panda antivírus) de semmit nem talált.nyomattam egy rendszervisszaállítást az semmi segített rajta.Nem tudok bizonyos fájlokat törölni ,mert írásvédett és azt sem engedi h levegyem mert h csak a rendszergazda tuggya levveni az írásvédettséget ,de hát rendszergazda a fiók:@@@ hogy kell igy, levenni hogy csináljam h rendszergazdaként "tekintsen rám"?
2011. dec. 22. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerviz...

valószinüleg nem profesional vagy ultimate windows od van hanem csak premium

és akor nem vagy igazi rendszergazda

probálkozhatsz windows ujrainstalal ha van és tudsz...

2011. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja és kihagytam hogy szerintem valami hardver hiba lesz:s
2011. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi.ugy erted hogy valami elbaszódatod a gépbe?van rá még kb 1,5 év gari és am téll home premium van...ha ujratenném segítene rajta?
2011. dec. 23. 13:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát sokminen tönkre mehetet ben vagyis hogy bármi

tehát job a szerviz föleg ha garanciás

ha virus nincs rajta akor csak valami terhelö program (vagy sok program) lehet rajta ami enyire belasítja

de ha garanciás szerintem job ha kérsz egy teljes felülvizsgálást most minthogy mikor lejár akor jelentkezen valami de nemtudom

linux live cd vel tudnád megnézni hogy ugy is lasu e a gép pl.

nem vagyok távolba látó és azt se kérjetem hogy mindent irj le néz meg stb.. mesziröl hoszu

ha van iserösöd az jó,lene

olyan aki ránéz és tudja is mi a baja:p

.

általában kis vackokal is lehet baj

valakinek wifi volt rosz pl és ezért volt rosz egész gép

vagy merevlemez vagy ram

bármi...:s

2011. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amugy mik azok a fájlok amik irásvédetek? lehet azal elöréb lenénk

mert hogy szeretnéd törölni öket gondolom nem ok nélkül

.

aztân spyware terminátor nem a legjob ma már

ajánlom AntiMalware Bytes el is átelenörizni egész gépet

panda nak igaz megkelet voln lelnie bármit szerintem de a cloud az egyedüli free

enyi eredeti virus irtód van? 2:p

de én mcafee ban se biznék

(én Avira t használok)

de van sok egyéb freev ingyenes de jó és nem online elenörzös

AVG pl.

2011. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy próbálsz rajtam segíteni:) Az a vicc h nincs túlterhelva a gép egyáltalán,most töröltem le szinte mindent még az eredeti vírusirtót is a MCaffe-t mert aszittemh az lassítja,hát nem.Utánna cod2,xfire,msnstb....Így se lett jobb.Utánna nyomtam 1 rendszervisszaállítást az előttire mielőtt meg nem szarakadott,éeg rosszab lett,mer azóta nem tudom törölni az írásvédett fájlokat(Mozilla.Mcaffe...)Meg nagyon vigyázok rá,a toucjpadot is ritkán használom->eggérel nyomom,keveset mozgatom ,nem hordozgatom suliba,nem gépezek ugy h az ágyon van mer akk elzárja a hűtőt és leég...
2011. dec. 23. 18:02
 7/14 A kérdező kommentje:
kipróbálom a vírusírtókat:) de lehet a szervíz lesz belőle
2011. dec. 23. 18:04
 8/14 A kérdező kommentje:
amugy Op rendszert használsz?
2011. dec. 23. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:

windows 7 ultimate

hát nem eredeti

értem

viszont virus irtós fájlokat még ultimaten is aligha tudsz törölni:(

ahoz külön eltávolitot kell kutatni neten:(

azért jobb egy értelmes

pl panda is oylan ami ha vmi baj let vele nem törölödött rendesen és nem tudtál mit csinálni

csak windows ujra install:S

de én ahogy irtam nagoyn hardver hibára gyanakszom

.

most garanciális irtam vizsgáltasd be nyomatékosan kérd hogy vizsgálják be egészet mert fontos az álandó rendelkezésre állás:P

szóval megcsinálják ha van baja

aztán vagy felteszel egy eredeti windows ultimate vagy profesionalt persze nem a legolcsóbb de lehet megéri ( de gondolom nem akarsz rákölteni

vagy egy nem eredetit:P

vagy marad ez vagy premiumot huzod ujra remélem van hozá ujratelepitö lemez:S

de talán szerviz jól megcsinálja :)

én nemtudom irtam e én csak Avira t használok free t

2011. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

McAffe legismertebb...

ezt olvastam

hát én általába csak problémákor halok róla csak jelent valamit... ahogy nortonál is

persze leeht szerencséd hivatalos irtó..

de ha megnézed CNET letöltö oldalon sokall kevesebb pontto kapott mint egyéb irtók

Panda Cloud ról is halani roszakat is (ahogy sima Pandáról is)

de ezek csak melékesek mert hardverel lesz gond:(

de ha nem az csak jó de egy közvetlenül hozáférö szervizes látja hogy mi baja (mesélek itt :D ) enyi szerintem...

2011. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!