Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Serious sam 3 bfe-t leszedtem,...

Serious sam 3 bfe-t leszedtem, de orosz a nyelv, van hozzá valami angol nyelvű patch vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
serious sam 3 bfe-t leszedtem, de orosz a nyelv és így semmit sem érteni a játékból.

2011. dec. 23. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha van hozzá magyarosítás, akk töldsd le azt.
2011. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 netzsaru ***** válasza:
59%
egyszerüen át tudod váltani a játék nyelvét angolra nem kell hozzá letöltögetni semmit sem, belépsz abba a mappába ahová felteleptetted a játékot és serious sam3/bin és megnyitod a language.txt-t és átRod a nyelvet hogy: english és kész angol lesz
2011. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kris52 válasza:
magyarítást még nem találtam hozzá de nekem az egyik szinten meg bolondul. Föl néz, és el kezd forogni ha másnak is volt hasonló gondja segítsen hogy oldotta meg
2012. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan. erre a problémára elvileg találtak már megoldást nézz szét a google-ben mert szerintem van már megoldás.
2012. júl. 15. 20:07
 5/7 Killer980225 válasza:
Ez tényleg működik! [link]
2013. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha nincs language.txt-d akkor viszont úgy lehet megoldani hogy: Serious Sam 3\Bin és azon belül a SKIDROW fájlt nyisd meg és írd át a language=russian-t language=English-re.
2014. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sajnos ezt irja:aces is denied,mikor megprobalom elmenteni
2015. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!