Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program kell hozzá?

Milyen program kell hozzá?

Figyelt kérdés
Animációkat szeretnék lementeni.Amikor lementem,és megnyitom csak áll.Hogy mentsem le,hogy mozogjon is?Egyáltalán kell hozzá progi?Ha igen,akkor melyik?
2011. dec. 23. 18:54
 1/6 Argloss ***** válasza:

Milyen fajta animáció?

Hogyan mented le?

Milyen programmal nyitod meg? (Windows-os képnézegetőben nem fog megmozdulni...)

2011. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:
Jobb klikk kép mentése! Dobj egy linket! Vannak oldalak ahol védik a képi tartalmakat! Egyáltalán melyik böngészővel próbáltad?
2011. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

windows xp lejátsza de ott szaggat, win 7 nemnagyon szokta

próbáld meg XnView vel azzal működik

ja és jó az hogy jobb klikk mentés másként vagy hasonló:)

.gif egyáltalán?

2011. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bármelyiket mentem le áll.Windows kép és faxmegjelenítővel szoktam megnézni.Google Chorme-t használom.
2012. jan. 1. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
SWISHmax
2012. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Argloss ***** válasza:
Az a probléma, hogy a Windows kép és faxmegjelenítő nem tud mozgóképet lejátszani. Használj valami alternatívát. Én az IrfanView-t javaslom, mert rengeteg formátumot ismer, nem foglal sokat, van magyar nyelv, ingyenesen használható, gyors, sok hasznos funkciója van...
2012. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!