Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet visszaállítani,...

Hogyan lehet visszaállítani, hogy a Windows Media Player legyen az alapértelmezett zenelejátszó?

Figyelt kérdés
Valamikor telepítettem a gépre Vinamp-ot, de azóta letöröltem (programok eltávolítása). A sajár fiókomon Windows Media Playerrel nyílik meg minden, de a vendégfiókon a Vinamp marad az alapértelmezett lejátszó. Mevel nincs a gépen Vinamp, nem lehet zenét hallgatni, csak ha társítjuk a zenét.
2009. máj. 19. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott ahol társitod van olyan,hogy program választása.A felajálot programok kőzt kiválasztod a média playert és alul ott van:Az ilyen fájlok megnyitása az alábbi programmal történyen.A kockában kijelölöd és kész.
2009. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tegyél fel inkább VLC media playert....
2009. máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult-Programok telepítése és eltávolítása és a baloldalon a windows színű kör
2009. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt kerestem :)
2009. máj. 23. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!