Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN probléma. Újrarakás után...

MSN probléma. Újrarakás után is ez a két hiba jelentkezik. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Első hiba:


Bejelentkezés után egyből egy ilyen fogad:


Windows Live Messenger programbeli tartalom küldéséhez és fogadásához az Adobe Flash Player újabb verziója szükséges. Az Adobe Flash Player telepítése után esetleg ki kell lépnie a(z) Windows Live Messenger programból, és újra kell indítania azt.


OK, rámegyek, hogy telepítés és egy Erroros Adobe oldalt kapok. De ezen kívül már 5x újratettem az Adobe Plash Playert



Második hiba:


Van egy olyan lehetőség, hogy Játék MSN-en belűl, ami nem indul el, ha pedig felkérnek elkezdi betölteni és kész, nem történik semmi.



Előbb raktam fel újra az MSN-t meg az Adobe marhaságot is, de nem megy.

Mi lehet a gond ?


Windows 7 Professional x64


2011. dec. 25. 18:46
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

A flash player makacs dolog! szedd le rendesen! Mivel ottmarad ezért a gyártó (adobe) készített külön uninstall-t. adobe oldalán is megvan de hirtelen ezt találtam:

[link]


Remélem valamelyik segít!


A másik, ha az MSN xarakszik tedd újra!

keresd meg a /windows/inf/sysoc.inf nevű fájlt.vegyed ki a "hide" szavakat/utasításokat a sorok mellől. Máris megjelentek a rejtett alkalmazások a "programok eltávolítása" menüben.

Vakard le és tedd újra!

[link]

2011. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönőm !
2011. dec. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!