Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox hova menti a jelszavak...

Firefox hova menti a jelszavakat, és azokat hogy tudnám előhívni?

Figyelt kérdés
Szeretném a gépemen a Windows-t újra telepíteni. Már legalább 5 éve nem tetem ezt meg. Közben számos ingyenes oldalra regisztráltam magam pl. gmail, facebook stb ahova a Firefox maga lépett be, hisz megjegyezte a jelszavamat én pedig időközben el is felejtettem őket. Hol tudnám megnézni a belépésekhez szükséges kódokat? Segítségeteket előre is köszönöm.
2011. dec. 25. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Eszközök -> Beállítások -> Biztonság -> Mentett jelszavak


itt találod azoknak az oldalnak a listáit (és felhasználó neveit), ahol meg van jegyezve a jelszó. de magát a kódot nem menti le a firefox.

2011. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a kiegészítővel ki tudod menteni, és vissza is tudod importálni a megjegyzett név-jelszó párosokat:

[link]


telepítés után az előző útvonalon végighaladva a jelszavak megtekintése mellett lesz egy plusz gomb, amivel elvégezhetőek a műveletek.

2011. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Előttem szóló (megy is a mancs) én is azt használom, mivel elkezdett felejteni a foxi!

az összes többi beállítást (mentést, teljes profilt könyvjelzők kiegészítők stb)pedig elvégezheted a mozbackup -al!

[link]

amúgy a jelszavakat a firefox a profil mappában tárolja:

key3.db és a

signons.sqlite fájlban.

2011. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!