Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menyivel jobb kéne? BF3-hoz...

Shepard0925 kérdése:

Menyivel jobb kéne? BF3-hoz cpu illetve videokártya?

Figyelt kérdés

AMD athlon II X2 250 cpu 3GHz

Nvidia geforce 9500 GT


jó haverom akarna játszani battlefield 3-al és ezek a gépe adotságai...az az igazság hogy akad laggol neki rendesen a multi is a singleben meg mediumon elfut akadás nélkül.

hogy van ez? singleben a a baj hogy ot meg a hang ismétlődik.

mi lehet a baj. menyivel és milyen cpu illetve proci kellene.

(tudom tudom nézzük meg a gépigényt és válaszunk.. de én eben is segítséget kérnék)?


2011. dec. 25. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem max grafikán és nagy felbontáson játszik, akkor 9500GT helyett egy HD5670 vagy egy HD6670 jó lenne ehhez a processzorhoz.
2011. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a video card-ja kéri a derixt 10.0-ást,én beleestem ebbe a hibába,az enyém csak 9.0-ás
2011. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél xbox 360-at, hidd el jobban megéri , hosszú távon is mert ezzel nincs ilyen probléma hogy pl kicsi a proci
2011. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértk,de ps2-ön sincs :)
2011. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kösz a első két kommentelőnek.

a 2. kettőnek: nem nekem kell... ezenkívül már elnézést de a konzol sz..r főleg egy ilyen fajta játékokhoz. szimulátorokhoz is csak botkormány vagy kormány a jó

azzal a sz..r izével a kezedbe nem lehet játszani fps/rpg sőt.. lövöldözős játékkal..

leszámítva a rengeteg stratégiai játékot amiket EGYÁLTALÁN nem lehet..

ezernyi előnyt tudok ami a gép javára segít :D

persze konzolnak is van előnye :D de nem annyi mint a PC-nek

de ha akarjátok leírómén nektek hogy mért jobb egy PC :D


javaslatokat még mindig várom :))

2011. dec. 29. 21:49
 6/7 A kérdező kommentje:

első kommentelőnek: szóval akkor a procija jó, csak a videokártyát kéne tuningolni?

ja azt kifelejtetem hogy 2giga ramja van.. de azt már mondtam neki hogy feltétlenül kell még+2

2011. dec. 29. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, kell a 4GB ram. Proci jó, tuningolhatja is a kártyát, de jobban jár ha újat vesz. HD6670 vagy 5670 is jó lenne.

4Gb ram, 5670 vagy 6670 és az X2 már egész jó alap gép játékokra.

2011. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!