Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet a...

Milyen programmal lehet a windows károsodása nélkül kibővíteni a windows telepítésekor létrehozott rendszerparticíót?

Figyelt kérdés
100mb-os rendszerparticíót akarnám legalább 500mb-sre bővíteni mert másik oprendszert akarok telepíteni netbookra és nincs usb-s cd/dvd-romom hogy a windows dvd-ről bootoljak és úgy feltelepíteni.
2011. dec. 26. 09:28
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Akármivel is teszed veszélyes művelet.

Én többször megtettem már hogy kibővítettem, összeolvasztottam , átformáztam dinamikussá és még egyszer sem történt hiba!

Lényeges a programban, hogy bebootol lemezről, de még pen drive ről is ha kiírod vele (Bootable Media Builder -el).

A neve Acronis Disk Director Suite.

Válaszd a resize -t majd mikor kikalkulálta csak nyomj rá a kézsít -re (az a kockás zászló, majd újraindításkor megcsinálja!

kép.:

[link]

2011. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, kiprobálom, és ha sikerűlt majd még írok. ;) a zöld persze nem marad el.
2011. dec. 27. 08:33
 3/4 csacsi2 ***** válasza:
Lehet rosszat írtam (angol tudásom 0) ,az increase free space -re kell klikkelj! szabad terület növelése. lényeges ,hogy addíg nem csinálja meg míg nem klikkelsz a commit (zászló) -ra, viszont megmutatja hogy fog kinézni!
2011. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben!
2011. dec. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!