Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok (adobe) programokat...

Nem tudok (adobe) programokat telepíteni a gépemre. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Acer aspire 2920Z laptopomra újra lett telepítve a windows xp (szerintem illegal:S), és nem tudok semmilyen adobe programot telepíteni rá (photshop, illustrator, indesign, ...), lehetnek ezek teljesen legális trial verziók, vagy torrentesek.

Mindig kiír valami hibát (1 fontos elem telepítése nem sikerült, nem sikerült kibontani a rar file-t, stb...)

Megpróbáltam a gépet is újrarakni, de azt sem engedi.

Mi lehet a probléma?

A tűzfalam ki van kapcsolva, vírusírtóm eset, és rengetegféleképpen megpróbáltam a telepítést, de sehogy sem engedi.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!


2011. dec. 26. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
van elég hely a vinyódon? nem írásvédett, vagy sérült a cucc? nincs esetleg kompatibilitási gondja a szoftverekkel? (pl. az új adobe premiere programoknak 64 bites rendszer kell, a nélkül el se indul a telepítés).
2011. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

@Sri

Van hely, kompatibilis, és nem sérült a fájl amit letöltöttem, mert más gépre sikerült telepítenem. Írásvédettség lehet a probléma, mert volt, amikor azt írta ki, hogy írásvédett a mappa ahova telepíteni akarom, de hiába változtatom meg, mindig visszaáll írásvédetté. De nem mindig ezt írja ki problémának...

2011. dec. 26. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy a tört XP-det hazavágta az Automatikus frissitéssel a WGA (eredetiség ellenőrző)?

Szedd le ezt, ha rajta van és Internet Explorerrel Windows Update-t használj, Egyedi és vedd ki a pipát a WGA elől. Ha megvan, inditsd újra és akkor próbáld letölteni az Adobe-kat(bár pl. az Adobe Reader helyett jobb a Foxit vagy a Sumatra).

[link]

2011. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

@ 12-26 15:20

köszönöm, kipróbáltam de még mindig nem engedi telepíteni a dolgokat. Az mondjuk érdekes, hogy az adobe reader-t simán installálhatom, csak az ilyen kicsit összetettebb programokat nem, mint ugye az illustrator... Most például azt írja ki a trial letöltésénél, hogy "error extracting the product installer (error 101). Check for avaible disc space system and try downloading again" (rengeteg hely van a gépen).

2011. dec. 29. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden Adobe eleve tele van biztonsági résekkel, minden, csak nem megbízható. Alighanem a védelem (vírusirtó, tűzfal) nem engedi. Futtass le Online Scannert (van ilyen több is a neten, pl. Vipre, Emsisoft stb.), vagy a Malwarebytest, valami fertőzés már lehet a háttérben.
2011. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kipróbáltam, a régi 7-8 éves amd athlon 2600+os gépemre simán felment és fut az új cs5.5ös flash, ps, dw és illustrator (igaz win7 pro 32 bit alatt).

ha sehogy se megy, telepítsd újra az oprendszered, vagy rakj fel egy másodlagos win7et, csak győzd memóriával :)

2011. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Mindent kipróbáltam, ellenőriztem a gépet, végigolvastam a fórumokat, az ott olvasott utasításokat is követtem, így se működött, aztán újratelepítettem a windows xp-t (win 7-tel is van valami baja, pedig elbírná a gép), de azóta sem sikerült telepítenem semmi komolyabb adobe programot:(

Ugyanazokat írja ki, mint a legelején:

Extracting files to "C:\Documents and Settings\Tombácz Anna\Dokumentumok\BitLord" folder

CRC failed in Adobe Photoshop CS5.1 Extended Edition\SOFTWARE\payloads\AdobeExtensionManager5.5All\Assets1_1.zip


vagy


! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\AdobeInDesign7AppLang-fr_CA\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\AdobeInDesign7AppLang-it_IT\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\AdobeInDesign7AppLang-nb_NO\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\AdobeInDesign7AppLang-nl_NL\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\AdobeInDesign7AppLang-pt_BR\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\AdobeStoryExtension-mul\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\HIL_Help_Search\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\SwitchBoard2.0All\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

! C:\Documents and Settings\xy\Asztal\InDesign_7_LS4.7z: CRC hiba a Adobe InDesign CS5\payloads\SiteCatalystNetAverages1-mul\Assets1_1.zip-ban. A fájl sérült

és így tovább...

2011. dec. 30. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!