Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zeneszerkesztő program?

Zeneszerkesztő program?

Figyelt kérdés
Olyan zeneszerkesztő kellene nekem amivel ketté tudom vágni a zenét, úgy ketté hogy "instrumentál - szöveg" így leválasztani egymásról, vagy esetleg csak elhalkítani valamelyiket a zenén.
2011. dec. 26. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ezerszer tették fel ezt a kérdést, én meg ezeregyedszerre is válaszolok hogy ezt csak egy komoly stúdióban lehet kivitelezni, és ott se valószínű hogy tökéletesen...
2011. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan zeneformátumban lenne, ami külön sávokban tárolja a zenei elemeket meg az énekhangot (valamilyen forrásfile), akkor pofonegyszerű lenne, de egy sima hanghullám formából (wav vagy valamilyen tömörített formátum, mint az mp3, ogg stb) már nem egyszerű feladat. Egy komolyabb equalizer progival meg lehet próbálni lehalkítani azokat a frekvenciákat, melyen az énekhang megszólal.
2011. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer már sikerült pár évvel ezelőtt, hülyéskedtem egy progival és elhalkította a szöveget a zenén. csak már nem tudom hogy melyik volt az és hogyan csináltam. (az előző kommentelőhöz:...) akkor én is elmondom ezredszer (mint mindenkinek akitől eddig megkérdeztem) hogy nem különválasztani a szöveget és zenét, azt csak úgy szimplán írtam, ha valaki úgy hamarabb értené hogy mint mondok. csak el halkítani az egyiket, erre lettem volna kíváncsi.
2011. dec. 27. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!