Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki tökéletes audió...

Ismer valaki tökéletes audió és videó konvertáló programot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 14:40
 1/5 Jenci ***** válasza:
Az mit jelent,hogy "tökéletes"?Akármivel konvertálsz veszteség mindig van.
2011. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] könnyű kezelni és magyar,próbáld ki
2011. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Any Video Converter Nagyon jó, (ingyenes,Magyar) ipod és mobiltelefonokhoz is.

[link]

kép.:

[link]

2011. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

any video converterem van, és nagyon pixeles videót csinál.olyanra gondoltam, ami avi videóból csinl wvw videót wvw2 szabványban, amit xbox 360-on meg tudok nézni.az any video is képes rá,de nagyon rosz képminőséggel.

nekem a jó komverter az, ami nem csinál kissebbet a videókból feltétlen,de a formátum úgy változik, hogy közben a minőség ne változik

2011. dec. 26. 18:54
 5/5 csacsi2 ***** válasza:
a képminőség kodek függő. rosszúl állítod be a képméretet, vagy a kodeket, leveszi a minőséget. Amenyiben az eredeti avi más tömörítéssel van , ezért nem kockás, attól még más formátumban lehet az. Probáld ki amit az előttem szóló írt, sokan használják, jó kis program! Viszont ha azt sem állítod be megfelelően, ugyan az lesz a végeredmény.
2011. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!