Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnám ingyen telepíteni és...

Tudnám ingyen telepíteni és futtatni úgy a windows vistát?

Figyelt kérdés
a gépemen XP van , de elbírná akár a windows7-et is , csak azt sehogy sem tudnám ingyen használni. A vistát lehet ingyen használni ?

2011. dec. 26. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:

windows 7et is tudod ingyen használni.lehet aktiválni illegális módon.


ui:vista egy rakat........nem ajánlom.

2011. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a vista jobb mint az xp nem ?
2011. dec. 26. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:

újabb kiadás, de sztem egyáltalán nem jobb. pl. játékoknál nagyobb a rendszerkövetelmény vistán mint xpn.

és a vistat is ugyan úgy aktiválni kell.

2011. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A VISTA rendszert kerüld el nagy ívben mert semmit sem ér!

Rakd fel a windows 7 ultimate-et és a windwos loaderrel aktiváld én már lassan két éve használom így a win ultimat-et és semmi gondom vele csak hát lassan legalizálnom kéne nem szeretem az illegális cuccokat.

2011. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Letöltöd az internetről a vistát és letöltesz egy aktivátort

Amúgy én egy éve használom a vistát és meg vagyok vele elégedve, akik előttem válaszoltak azok gondolom nem tudják hogy a vista sp2 az megegyezik a win7-tel tehát ugyan az mind a kettő.

2011. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

HEHE! Ez komoly nagy szerencséd volt. Nekem felrakta az SP 2-őt és utána még az asztal is alig akart bejönni és nagyjából félóránként kék halál na meg iszonyat lassú volt a gép, azóta a win7 el semmi bajom és tapasztalat alapján írok nem csak a levegőbe...

Ja és a gépem bőven elég volt a rendszernek 16GB ram és egy 4 magos HT proci 1TB vinyóval nehogy má ne legyen elég neki...

(Előző vok)

2011. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
torrent úgy híják!
2012. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a vistát ajánlom . A windows 7 tel nekem nagyon sok problémám volt az internet miat ja és nagyon csúnya is az a windows 7 oltári nagy jelek alul meg az a nagy zászló ot középen : fuj windiws 7 !
2012. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te neked senki nem adagolta a fejedbe, hogy lehet testre szabni is egy rendszert.

A windows 7 tálcáját lehet a lehető leg jobban testre szabni. Olyan hátteret állítasz amilyet akarsz. Ha akarod lekicsinyítheted az ikonokat visszahozhatod a gyorsindítást és minden más dolgot amit el tudsz képzelni ilyen téren. A windows 7 igen is sokkal jobb a vista rendszernél semmi nem szól a vista melett.

Ha akarod el tudom mondani, hogyan lehet teljesen testre szabni a tálcát.

A rendszerigénnyel kapcsolatban pedig azt, hogy nem mindenki játszik a gépen és a windwos 7 sokkal több játékot tud futtatni mint a vista és a rendszerigénye ugyan nagyobb de például a lemezkezelés a ram kezelés sokkal jobb benne.

Na persze ahhoz, hogy minden jól menjen rendesen tudni kell feltelepíteni mert egy kis gigszer a telepítésnél és kész a baj illetve eredeti kell, hogy legyen mert a hackelt os sokkal roszab de win7 esetében sokkal használhatóbb az is mint vista rendszernél.

2012. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szerintem is windows 7 a jobb

nekem se gta sananders, se pókember 3, se mafia 1,

a windows vista rendszeren ezek nem futnak

nagy a gépigények. tehát szinte 0 játék rosz külső hamar lassul és az egész egy ganné

öcsém gépén 512 ram 64 mb videó memória volt xp-én

vitán mivolt szabad ram 56 videó memória 16 mb

ne is beszéljünk a aktiválásról meg hogy milyen lassu volt a gépe

2013. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!