Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet egy...

Milyen programmal lehet egy mp3 fájlból a zenét kivenni?

Figyelt kérdés

Van egy mp3-as fájlom. Ki szeretném venni a szöveg alatti aláfestő zenét. Ahogy elnéztem, egy sávban van az egész, de külön színnel jelzi őket, bár szerintem ez nem lényeges.


Ha tudtok, kérlek segítsetek, fontos lenne.


2011. dec. 27. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
MP3-ból már sehogy. Egybe van ott minden, erre elfogadható minőségű végeredményhez nem fogsz programot találni sehol... Sajnos.
2011. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet kivenni. Ha valahol megosztották az intrumental verziót, akkor ott külön lesz.
2011. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:
Mivel az mp3 nem sávos leosztás így nem fogod tudni külön kivenni 1-1 hang vagy hangszer sávját. Ezt csak az eredeti kisávolt leosztásban tudod megcsinálni, ahol minden hangszer egy külön fájl :)
2011. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm, értem. És ha esetleg nem mp3 fájlban van, hanem videóként? ott még lehet szervezkedni?
2011. dec. 27. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott sem. Ha a sima AVI,DVD fájlokra gondolsz.
2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!