Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért gyorsul be a játék?

Miért gyorsul be a játék?

Figyelt kérdés
windows xp sp2 alatt szeretném futtatni a carmageddon nevű játékot(az 1-et) régen sokat játszottam vele és most újra játszanék letöltöttem elindítom de a versenynél begyorsul a játék az idő pörög gyorsan és a kocsi irányhatósága rendkívül szar:S valakinek ötlet?
2011. dec. 27. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mikor megírták a játékot, el sem tudták képzelni ezt az, akkor elképzelhetetlen sebességet. Egyszerűen túl gyors a CPU-d :)


Három lehetőség van:


1. emulálsz egy lassabb CPU-t (google-z rá, vannak mindenféle sandbox progik, fejből egyet sem tudom).

2. Szerzel egy XP patchet - sok régi játékhoz adtak ki, vagy rajongók összebarkácsoltak egyet. Ez sokszor megoldja a problémát.

3. Leszedsz egy CPU lassító progit.

2011. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ , nem tudsz küldeni egy linket honnan tudnék leszedni egy ilyen progit?
2011. dec. 27. 13:35
 3/7 A kérdező kommentje:
találtam ezt a CPU Killer 3.1.05 de azt írja mindenhol hogy 20percig használható hát nekem hosszabb időre kellene:) de serialt meg nem találtam de még keresgélek...
2011. dec. 27. 13:39
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


közben ezt találtam de ha felhúzom hogy alapból használja a cput akkor is gyors a játék?esetleg segítség hogy kell beállítani?

2011. dec. 27. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm egyszer már csinált ilyet.

A játék elindítása után nyomsz egy windows gombot és a feladatkezelőben aaz alkalmazások fülön rámész a játékra, ott nyomsz egy jobb gombot és ugrás feladatra, majd ahová ugrik ott is jobb gomb és affinitás beállítása és ott próbáld meg az egyik magot kikapcsolni.

Talán jó lesz.

2011. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kipróbáltam sajnos így sem jó de a cpu-t megterheltem ezzel a progival + pioritást levettem alacsonyra +beállítottam hogy csak 1 magon fusson a folyamat = eredmény= a játék szaggat de még mindig gyors:(
2011. dec. 28. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad a patch keresés. Valószínűleg az tudna segíteni.
2011. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!