Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a régi need for speed-ek jobbak voltak?

Figyelt kérdés
valahogy elveszett belőlük a nfs feeling! nekem nagy kedvenceim: ug,ug2,hp2,mw! a nekem már a carbon sem volt nagy kedvencem bár az még elment! utánna már nem nagyon!
2011. dec. 27. 14:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Jogos.Nálam az underground 2 után meghalt a sorozat..a world-el játszottam egy nagyon keveset, de az sem kötött le..
2011. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem még a most wanted kedvenc volt, de pl a shiftet ki nem állhatom!
2011. dec. 27. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
na és az nfs run? az jó
2011. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam az nfs ELSŐ része a menő, de gondolom ti még nem is éltetek akkor.
2011. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyébként igazad van a run tényleg nem rossz, de a mostaniakhoz képes!
2011. dec. 27. 17:35
 6/11 anonim válasza:

Bocs az off-ért, de nem segítenétek?


Elkezdtem az underground 2. Eljutottam a szponzorokig, ki is választottam egyet Eurolite-t. Megcsináltam a létező összes versenyt ami a térképen van, de nem történt semmi. Verseny nincs, csak a sok műhely. A szponzor egyik feltétele, hogy építsek egy autót ami egy DVD borítóján szerepel. A jutalmaknál csak címlapok vannak, a DVD-n lakat. Mégis most mit kell csinálni? Megköszönöm, ha valaki megmondja!

2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Run sem rossz,de nekem is a MW-volt a nagy kedvencem..

Előzőnek pedig üzenem,hogy a kérdést (szerintem) inkább itt tegye fel: [link]

2011. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csumigizma válasza:
Én játszottam az összessel a hot porsuit-től (kivéve a run-t) és legjobban az MW és a shift2 tetszett. A shift2 nem az eredeti NFS alapra épült de tényleg kitettek magukért a programozók sok újítás került abban a játékban, és amúgybsem árt néha a változás. De akkor is az MW a nagy kedvencem!
2011. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számomra az NFS hangulat már az Underground-nál meghalt.Nem mondom hogy rossz volt az Underground és az azt követő részek,de véleményem szerint innen kezdve egyetlen NFS játéknak sincs sok köze az eredi hangulathoz amit az 1,2,3-ban vagy RC-ben tapasztalhattunk.Mondjuk a PRO STREET-nél úgy ahogy kezdtem érezni hogy nah talán visszatalálnak önmagukhoz de az Undercover-el gyors tettek egy nagy hátralépést ebben az ügyben.A Shift végülis tetszett de már nem is vártam tőlük semmit az eredeti NFS hangulatból talán ezért sem csalódtam benne annak ellenére hogy teljesen hátat fordítottak mindennek ami az NFS-t jellemezte anno.Ez után már csak a World be néztem bele,de az is inkább ilyen Underground online kistestvére lett.Az újabb részekkel azóta nem játszottam de ahogy látom a véleményeket nem maradtam le sokról ami az NFS hangulatot illeti:P


Szerintem az eredeti NFS hangulatot már soha nem kapjuk vissza:(

2011. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem is!! A The Run nagyon béna,és a Shift is . De amúgy a többi a Word kivételével jó játék!
2012. jan. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!