Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 Intel HD Graphic...

Battlefield 3 Intel HD Graphics kompatibilitási gondok. Mi lehet a gond? Tovább lent.

Figyelt kérdés

A nyáron vettem egy Dell Inspiron N7110-es laptopot a következő paraméterekkel:

Processzor: Core i7 2630QM (2000)

Memória: 8192 (DDR3) MB

Merevlemez: 640 GB

Kijelző: 17.3ʺ HD+ TL (1600x900)

Videokártya: 2048 MB NVIDIA GF GT525M


Feltettem a Battlefield 3-at, és mikor elindítom azt a hibaüzenetet kapom, hogy a játék nem ismeri fel az Intel HD Graphics kártyát. Mit lehet ilyenkor tenni? Esetleg létezik valamilyen patch, vagy driver? Ha valaki tudja kérem segítsen!


2011. dec. 27. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv... nem tudom, hogy még aktuális-e, de leírom, mert nem árt ha ezt tudod a gépezetedről:


az új Dell szériákban 2 videókártya van, így a tiédben is. az egyik a 2 gigás NVIDIA, a másik egy kis teljesítményű intel HD akármi. A gép "gyári" beállításokon automatikusan választ, ahhoz mérten, hogy épp facebookozol, vagy 3 crysist futtatsz egyszerre. Több megoldás lehetséges:


- belépsz az Nvidia beállításokhoz (control panel) és beállítod, hogy mindig a "nagy teljesítményű grafikus processzor"-t használja.

- frissíted az nvidia drivered. (nvidia.com)

- és a harmadik, fájdalmas pont: A Dell laptopok képtelenek nagy teljesítményű kártyával dolgozni, ha a géped épp nincs töltés alatt. ami persze nem meglepő, hisz 20-30 perc alatt lezabálná az egész aksit egy ilyen kártya plusz a hűtés. tehát csatlakoztasd a gépet, így működnie kell az Nvidia kártyának is.

2012. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve van egy negyedik, alternatív megoldás is. Ha jobbklikkelsz egy parancsikonon, elvileg ott is ki tudod választani, hogy melyik videókártyával indítsa.
2012. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!