Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a MuseScore nevű kottaszerkesztő programot?

Figyelt kérdés
Egy pár dolgot nem tudok benne megcsinálni, aki érte hozzá, válaszoljon. :)
2011. dec. 27. 23:07
 1/4 anonim válasza:
100%

nagyon egyszerű, mindenek előtt létre kell hozni egy sablont, majd abba lehet a hangjegyeket beleírni. de kb 10 oldalt vagy még többet senki nem fog neked leírni a használatával kapcsolatban, szóval jó lenne tudni, mit is akarsz pontosan. ha nem tanulsz zenét akkor nem sok az esély rá, hogy meg tudod tanulni a "használatát", ha meg tanulsz, akkor magadtól is rá kell jöjjél...

mindenesetre ha van valami konkrét kérdésed az elküldheted nekem, én már azt használom egy jó ideje, lehet, hogy tudok segíteni :)

2012. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ez biztos segít! [link]

Én is ezt használom. Sok sikert! :)

2012. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A [link] az "Az első lépések" cím alatt van sok bemutató video. Ha azzal kezded, könnyebb lesz használni a programot. (Én a magam részéről eddig csak arra nem jöttem rá, hogyan lehet egy fájlba több zenedarabot beleírni.)
2013. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is lenne néhány kérdésem a programmal kapcsolatban, ha valaki ért hozzá, legyen szíves jelezzen itt vissza, és leírnám ide a kérdéseimet. Előre is köszönöm!
2014. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!