Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs a Mozilla Thunderb...

Miért nincs a Mozilla Thunderbir-ben a kitörölt elem a törölt elemek mappában?

Figyelt kérdés

Szóval a Mozilla Thunderbird-ben amikor kitörlök egy üzenetet akkor az nem kerül a törölt mappába hanem eltűnik. A beállításoknál pedig az van ebállítva hogy a törölt elemek a törölt elemek mappába kerüljön, ne pedig egyből kitörlődjön.


Valaki tudna segíteni légszi? Aki találkozott már ilyen problémával.


Ha az számít 64bites win7et használok.


köszi


2011. dec. 28. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A Thunderbirdben mióta van ilyen beállítási lehetőség? Mert évek óta használom, de én még nem láttam ilyet..
2011. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a postafiók beállításoknál lehet kérni h egyből törölje vagy csak megjelölje töröltként vagy a töröltek közé tegye.


Na de a kérdésemre tudsz, tud vki váloszolni lécci? fontoslenne

2011. dec. 28. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

2011. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


erre gondolok, és a törölt elemek az egy mappa a másik gépen pedig egy ikonja van mint a beérkezett üziknek.


[link]

2011. dec. 29. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne is csodálkozz... azok a kiszolgáló beállításai. Tehát az amit szinkronizálsz.Tedd az egész szinkronizálandó fiókot a Helyi mappák alá, a kiszolgáló beállításait meg ne piszkáld... mert hiába van levél, amikor nincs... pfff... remélem érthető volt.bocsi. :D
2011. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ:D, de annyira nem vágom. Letudnád írni hogy hol tudom pontosan ezt beállítani?


köszii

2011. dec. 30. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Azon a beállításlapon amit először linkeltél a Haladó gombra klikkelsz,és átállítod a Helyi mappára. Ennyi.
2011. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy még kérdezek, de nagyon nem vágom ezt. Ott mit állítok át helyi mappára? Valamelyik pipát kell kivenni? Mert csak azt lehet, ilyen legördülő cucc nincs amit átállíthatnék.
2011. dec. 30. 23:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy IMAP eléréssel használod a postafiókod.

Én POP3-al.Annál így néz ki:

[link]


Az IMAP-nál nem tudom hogy van.

2011. dec. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!