Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a windows xp...

Tomcatt kérdése:

Hogyan lehet a windows xp telepítőben megváltoztatni a telepítésnél lévő hátteret?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy saját telepítő lemezt készíteni,saját beállításokkal,saját hátterekkel és témákkal.Letöltöttem az nlite nevű programot és evvel próbálkozok.Ha valaki tudna nekem egy jó kis leírást a dologgal kapcsolatba azt nagyon megköszönném.(link is jöhet)
2011. dec. 28. 20:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Na megint megkaptam. Elárulom öcsike azért ilyen mert akivel nem értek egyet azt le is szólom. Na már most elég sok az ellenségem, de (nem fényezni akarom magam) nyugodtan kérdezz körbe rólam.
2011. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg kissé vicces hogy egy ilyen 12 éves vérpistike ugat amikor ezen az oldalon elég sokat segítek, írok. Nézz szépen körbe kérdéseknél elég sokat válaszolok. Nem lesz nehéz találkozni velem. Am hardvereknél nézelődj.
2011. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kedves "Vérpistike" kérdező, elárulom neked, Hart egy nagy hozzáértő koponya, csak a szájának nem tud parancsolni és leírja a véleményét ami 95%-ban fedi a valóságot, csak nem tetszik a kérdezőknek. Na ezért van az 51%-a. Huzamosabb ideje fent vagyok napi több órát az oldalon és mindenhol Hart, főleg a hardver-kérdésekben és én sem tudnám jobban leírni, ahogy ő.


Egyébként meg nézd meg hogy ki vezeti - MÁR HETE ÓTA - a Számítástechnika Kategória toplistát - ha megtalálod egyedül -. Jééé, HART ez első toronymagasan. Valyon ez miért van te nagyokos...

2011. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
* vajon - mondjuk ez egy brutális helyesírási hiba, de ezt hozza ki belőlem ha valaki ennyire gyökér...
2011. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Oh... Köszi Fehersrac :)
2011. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, kicsit vicces hogy te szólsz be Hart-nak :D

Hidd el hogy nagyon nem a te szinted :D

Ez a százalékos baromság meg kb SEMMIT nem mutat egy ember hozzáértéséből, mindenki úgy pontoz össze vissza ahogy akar, láttam már én itt 50% körül is igazi hozzáértőket, meg 80% fölött is írtak már nagy baromságot...

2011. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Szóval kérdező az a gond, hogy ide jössz és saját telepítőlemezt akarsz csinálni, de nem értesz hozzá. De te megcsinálod mert f@sz@gyerek vagy és szórod szét a haverok között a telepítőd, ne adj Isten feltöltöd a netre, aztán jönnek a szerencsétlen felhasználók, hogy leszedtek egy telepítőlemezt valami WIN7 by Nemértekhozzádecsinálom verziót, ami befagy már telepítéskor, felteszik de nem megy rajta ez se meg az se, mert a kreátor (te) "kisebb átalakítással telepítőt,kiszedtem egy-két felesleges dolgot,hozzáadtam +drivereket" - ezek a saját szavaid, kiszedsz belőle szerinted felesleges dolgokat, telepakolod szerinted fontos driverekkel aztán csoda, hogy nem működik.

Ha értenél hozzá akkor meg nem itt kérdeznéd meg, hogyan kell csinálni és még leszólsz mindenkit aki jószándékkal próbál erről lebeszélni...


Na ezért szégyeld magad...

2011. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2011. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Csak magamnak szerettem volna csinálni egy sajátot.

De nem én sértődtem meg hanem ti.

Amúgymeg nem 12 éves vérpistike vagyok,hanem 9 éves faszagyerek.!

2012. jan. 1. 10:35
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

"Fasza gyerekek vagytok,köszi az értelmes hozzászólásokat!!!(tisztelet a kivételnek)"


Vagy is szerinted a nem értelmes hozzászólás az, ami neked nem tetszik és az hiába őszinte ha értelmetlen...


De hiába is magyarázom egy 9 éves gyereknek, mikor az én 13 éves lányom is naponta hatszor sértődik meg, de a világ minden kincséért soha be nem ismerné...

2012. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!