Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerűen nem tudom most mit...

Egyszerűen nem tudom most mit tegyek. Többi lent?

Figyelt kérdés

Nem tutam fel rakni win7 x64-et mert sosem volt jó a hang+vga driver smot elvittem gépes boltba ujra rakták és most sem jó és azt mondják hadjam ott kideritik és mikor még semihe nem nyulnak csak kideritika z 4-5ezer és akk ha még valamit cserélnem is kell.. akor az igen drága lesz..

Szóval mit tunátok javasolni?vagy 4-ből 2 gb ramot adjak el?

Esetleg valami más operációs rendszert tutok ajánlani ami jó,nem túl bonyolult,játékok jól mennek rajt?


2011. dec. 29. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Windowsos játékokat meg ezzel tudsz futtatni: [link]

2011. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért audio és VGA driver már szinte minden cuchoz van 64 biten is, legalább is nem nagyon hallottam olyant, hogy valaki azért ne tudna 64 bites oprendszert használni, mert nem talált hozzá drivert. Jó egy 10 éves vagy régebbi cucchoz lehet hogy nincs, de a többihez igen. Most nincs otthon a géped, így hiába linkelnék be ide neked drivert az oprendszeredhez, de ha majd itthon lesz a géped visszatérhetünk rá...
2011. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

itt van a gépem amugy mondom mik vannak benne:Asrock alivexfire.esata2 R3.0

Giganyte GTS 450 OC2

ez a két legfontosabb mert a vga driver illetve hang driver az ami nem jó.˙(hangkártyám integrált)

Amd Athlon II X2 240

4GB Kingmax ram

Samsung 500gb

2011. dec. 29. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:

tovább a másik kérdésnél sem jutottunk. Szerintem ezt is te tetted fel, ha mégsem, akkor olvass bele ebbe:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2011. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!