Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeritetek ez miért van? (lent)

Szeritetek ez miért van? (lent)

Figyelt kérdés
Beraktam a Sims 2 eredeti CD-t kissé karcos de régen még felismertr,(csak azután letöröltem) : nem ismerte fel, utána egy sokkal jobb állapotú Sims2 cd-t is beraktam azt se ismerte fefl. Vagy hagyjam inkább a sudába és töltsem le torrentről?
2011. dec. 29. 13:18
 1/1 sanyóc válasza:

Tisztítsd meg az olvasó fejet, vagy vegyél új olvasót.

Ha ez nem megy akkor egy barátodnál akinek még jó az olvasója hozzatok létre egy kép-filet a CD-ről (pl.. .iso kiterjesztés) és ezt egy pendrive-ra tegyétek rá és a daemon tools segítségével be tudod mountolni (virtuális CD-DVD-ROM)


Kép fálj létrehozása CD-ről DVD-ről pl.: Nero, vagy bármely free CD író program segítségével. ha DVD akkor dvd descripter. a daemontools progi is - ami virtuális meghajtóként működik - ingyenes.

Minden más játékprogramod esetében ezt a megoldást javaslom a közvetlen - olvasón keresztüli - lejátszás helyett, mert mint a mellékelt ábra is mutatja kifeküdt az olvasód..mondhatni "csapágyasra hatottad." ;)

2012. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!