Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hang a számítógépen...

Nincs hang a számítógépen (Hiba) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki! Most lett újratéve a gépem, eddig XP volt, most WIN7 van. ezelőtt már 1x volt rajta Windows 7, akkor cracked. Most az eredeti van, nincsen hang a gépemen, valami ok folytán. Az integrált hangkártyám Realtek ALC888, a másik pedig intel ich8. Amit adtak hozzá CD-t, nem bírom felrakni mert csak Vistára és XP-re jó, amiket töltök programokat, a végén azt írja, hogy sikertelen, vagy valami ilyesmit. Mit tegyek? Fontos lenne nagyon, mert kell hang...
2011. dec. 29. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg a Vistás felmegy WIN7-re is...
2011. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ám, én is azt hittem.. beraktam, és ugyan úgy hibát írt ki. :(
2011. dec. 29. 20:31
 3/8 Tudor Vidor ***** válasza:
Milyen alaplapod van?
2011. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Üdv! ATI Radeon HD 2600 XT
2011. dec. 29. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne autómatikuas nyisd meg a CD-t hanem manuálisan(jobb klikk/megnyitás) válaszd ki a a hangkártya telepítófájl-át és futtasd kompatibilis módban(Vista).

Így elvileg működnie kell.

2011. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves legutóbbi válaszoló! Most elrontottam egy dolgot, letöltöttem torrentről egyet, hátha jó lesz. Fel is ment a gépre, de nem működött, így most ha berakom, egyből azt írja: a telepítő varázsló befejeződött.. :( Pedig szerintem úgy jó lennne. Valami ötlet?
2011. dec. 29. 20:48
 7/8 Tudor Vidor ***** válasza:
Tisztelt kérdező, nem a videókártyát kérdeztem(ATI Radeon HD 2600 XT), hanem azt, hogy milyen alaplapod van?
2011. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Üdv midenki. Tudor, bocsánat, az Intel ich8.

Egyébként már megoldódott.

2011. dec. 30. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!