Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 12 kommentátor!?

Kovika97 kérdése:

Fifa 12 kommentátor!?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy nincs a nem rég megvett Fifa12-ömhöz magyar kommentátor és ez kicsit furcsa mert még a 2007-es Fifán is volt magyar és nem hiszem h visszafele fejlődne:) Tehát valaki tud valami oldalt amin van magyar Fifa 12 kommentár akkor azt nagyon megköszönném ha leírná:)


Üdv


2011. dec. 30. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvetted eredetibe és nem magyar?
2012. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hello, igen megvettem, karácsonyra kaptam a szüleimtől :| Tudsz valamit?
2012. jan. 2. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen is van magyar kommentátor, ahol vettétek mondjátok meg, hogy nem magyar és, hogy ki akarod cserélni egy magyarra. Ha nincs a boltban akkor mond meg, hogy akkor kéred a pénzed, nem kell, de nem hiszem, hogy odaadják a pénzed, szerintem majd le kell vásárolnod.
2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja jó rendben:) megvan minden papír azt mondték anyáék hogy majd megyünk és ha nem kapok ott magyar fifát akkor kapok máshol :D
2012. jan. 3. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!