Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol a call of duty...

Miért laggol a call of duty modern warfare 3?

Figyelt kérdés

gépigényem: processzor: intel 2 magos 3.0ghz

videókártya: nvidia getforce 9500GT

ram: DDR2 3gb

hangkártya: 5.1


2011. dec. 30. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen grafikai beállításokon használod?


Vedd lejjebb a grafikát felbontást stb...

Ajánlom a www.gepigeny.hu oldalt ahol regisztrálsz és beírod a géped adatait és kiírja hogy hány %-ban futna meg azt is hogy mi nem jó a gépedben!

Csak ahhoz egy kicsit bővebben írd majd be az adatokat, ha nem tudod fejből, everest nevű programmal meg tudod nézni!

2012. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így is minimumon van. ennél lejeb nem vehetem.
2012. jan. 1. 15:33
 3/6 anonim válasza:
Letöltött?
2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor, ha nem eredeti tölts le egy újat, és frissíts minden drivert, ha így se, akkor nem tudom mi lehet a gond.
2012. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem is nvidiám van (9800gt). én nvidia vezérlőpultba szoktam babrálni a dolgokkal, sikeresen. amiket tehetsz:

3D beállítások menüpontba ott van hogy physX konfiguráció beállítása, ott eredetileg automatikus beállításokon van. azt rakd át cpu-ra.

ugyanitt a 3D beállításoknál a "Képbeállítások megadása előnézettel"-re kattints, ott kiad 3 lehetőséget. menj a legalsóra, a "Használja az én beállításaimat, a következőt hangsúlyozva:" ott a csuszkát húzd át teljesítményről minőségre.

valamint a 3D beállítások kezelésére kattints, ott pedig amit csak tudsz állíts át teljesítményre vagy nagy teljesítményre.

és ezektől a videókártyád élettartama nem is csökken.

remélem tudtam segíteni ;)

2012. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. kommentelő: Eredeti

5. Köszönöm!!!!!

2012. jan. 8. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!