Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy a Firefox?

Miért fagy a Firefox?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy néhány napja csak úgy leáll a Firefoxom netezés közben. Ez a probléma fenn áll a 8-as 9-es és 9.0.1-es verziónál is. Úgy vettem észre akkor ha egy bonyolultabb oldalnál fenn áll ahol mondjuk felugró ablak vagy hasonló van. Egy sima torrent oldalon is a mozgó hirdetések betöltése után meg áll. A feladatkezelő futó alkalmazásnak látja de közben még sem fut.

Ha valaki tudna segíteni annak megköszönném!


2011. dec. 30. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Fut az, csak időközönként beáll. Ez egyfajta bug az új verzióban. Meg tudod csinálni, hogy letöltöd a Places Maintenance addont, Options-> Expire-> Execute
2011. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokat fagyott a FF nálam is, mióta a 9est használom nem tapasztaltam. Frissítsd a flash playert, kompatibilási problémára tudok gondolni.
2011. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A flash-t már frissítettem, de az nem használt. Az első-t pedig akkor megpróbálom.

Köszönöm a válaszokat!

Elvégzése utána megmondom mi történt.

2011. dec. 30. 19:50
 4/9 A kérdező kommentje:
A Places Maintenance letöltése nem lehetséges. 404-es hibát dob az oldal. Hát nem tudom mitől gágyult meg ennyire...
2011. dec. 30. 19:58
 5/9 A kérdező kommentje:
A place-es dolog sem működik...
2011. dec. 30. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeket töltsd le a Firefox-hoz, többé nincs reklám se scriptes hibák: Adblock Plus (külső szűrő: hufilter) és NoScript. Be kell állítani ezeket.

[link]

[link]

2011. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

Amit itt írtam próbáld ki, lehet neked is bejön!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__24..

2011. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Csacsi" Kösz szépen tökéletesen megy minden. Szinte fél évente így járok a Firefoxal hogy valami ilyen beállítást el kell végeznem hogy úgy működjön ahogy szeretném.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!!!

2011. dec. 30. 22:16
 9/9 csacsi2 ***** válasza:
Nincs mit!A beállításokat kimentheted a mozbackup -al, egyklikkes művelet oda-vissza!
2011. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!