Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kurzor irányító program?

Kurzor irányító program?

Figyelt kérdés

Egyik haverom mondta, hogy vannak olyan programok, amik az előre általam meghatározott időben, az általam meghatározott helyen kattint a képernyőn, az én közreműködésem nélkül.

Csak ilyen program neveket szeretnék. A neve lenne lényeges, mert így nem tudok keresni a google-ben, hogy csak azt tudom hogy mit keresek. :)


Előre is köszi!


2011. dec. 30. 19:33
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Igy keresd : Windows automation tools


Nekem ez jött be : MacroExpress


Sok sikert.

Üdv.

2011. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez szerintem nem arra való amit mondtam. letöltöttem, de egy nagy katyvasz az egész. :S
2011. dec. 30. 23:44
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Csak részben van igazad.


Olyat nem lehet vele csináltatni, hogy konkrét időpontban kattintson (pl. 11 óra 11 perckor).


De azt meg lehet vele csináltatni, hogy kattitson mondjuk a 0,0 pozicióba, majd várjon 10 másodpercet, ujra kattintson a 100,100 pozicióba, várjon 20 másodpercet, kattitnston a 200,600 pozicióba, várjon 15 másodpercet és kezdje az egészet előlről.


És ha jól tévedek, Te valami ilyesmit szeretnél.


Modjuk a konkrét időpontos kattintás is csak programozás kérdése. (Ha tudod, hogy 11 óra 11 perckor kell kattintani, akkor ha 9 órakkol elinditod a macrót akkor ugy indul, hogy várakozik 7860 másodpercet. Aztán elvégzi a dolgát)


Sok sikert.

Üdv.


Ui. : Ha valamit nem tudsz használni azért még nem kellene leszólni.

2011. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Auto Poweron & Shutdown

[link]


Felveszi az egeret és a bill kattintásokat és egy ütemezett időpontban elindítja.

[link]

2011. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!