Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » EEE pc 4G-m van. Milyen...

EEE pc 4G-m van. Milyen vírusírtó programot ajánlotok rá? (Fizetős is lehet)

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyat, ami nem fogyasztja nagyon az akkumulátort és a processzort, valamint legyen hatásos (beépített tűzfallal rendelkező még jobb)

Van már egy ötletem hogy Avast Internet Security megy rá, de szerintem leterhelné a gépet.


2011. dec. 31. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tört, torrentről szedett vírusirtót NE használj! Többet árt, mint használ! Az avast! ingyenes vírusirtója nagyon jó!
2011. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security
2011. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt megint csak törten tudná használni... :/ Én inkább avast! 6-ot meg Comodo tűzfalat ajánlok! Mind a kettő díjnyertes!
2011. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért kellene törnie az ESS-t? Felhasználónévvel, il. jelszóval műxik.

Az meg van itt hivatalos: [link]

2011. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De mivel újságos kód ezért mindegyik csak 1 hónapig működik utána újra be kell írni a jövő havit... :S Mondjuk kb. 5 perc... De én még mindíg avastot ajánlom... Regizel 1 évig semmi gond vele!
2011. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor Avast Free Antivirust használok. Köszi az összes választ!
2011. dec. 31. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Aztán meg jön a rinya, h jaaaj vírusom van mit tegyek?? :)
2011. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azért, de az avast ingyenes, gyorsabb és jobb mint az ESS... Mert az ESS lassú, fizetős szutyok! 5 éve avast!-ot használok és egyetlenegy vírusom sem volt! Amíg Nod32-őt használtam, hónaponta lett újrarakva a gép...
2011. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze...... Ha 5 éve Avastot használsz, akkor honnan tudod, hogy milyen a ESS....
2012. jan. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáltam, néztem teszteket... -.-" Én is megpróbáltam hogy milyen mert a tűzfal benne volt és elég szimpinek tűnt de 1 hét után tehettem újra a gépet mert beengedett valami hatalmas trójait...
2012. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!