Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll le a GTA IV működése...

Miért áll le a GTA IV működése állandóan mikor játszom vele?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a GTA IV-et. Crackeltem, patchet nem tettem fel rá, mert tudom, hogy attól csak tönkreteszem. Utána feltettem rá a magyarítást, és csináltam egy offline windows live accountot is. És mikor elindítom a játékot, mindig kiírja, hogy a GTA IV.exe működése leáll. Nem mindig ugyanakkor. Van hogy mikor elindítom és egyszerre, van, hogy amikor elkezdem a játékot akkor. Szóval mindig máskor. Azt megjegyzem, hogy Win 7 Home op-m van, de nem hiszem, hogy ez olyan hű de nagy problémát jelent. Sőt.


A gépem adatai: (ha ezekben lenne a hiba)


Intel(R) Core(TM) i3 CPU M350 @ 2.27 GHz

4,00 GB (3,86 GB használható)

64 bites op rendszer

ATI Mobility Radeon HD 5470

És Sony VAIO-m van.


2011. dec. 31. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
én amikor törtel játszottam mindíg felfrissítettem 1.4-re, crack és ment tökéletesen (nekem is ez volt a gond) vagy ha regisztrálva vagy ncore-ra vagy beloadra, ajánlom a DVD5-ös verziókat, azok mindíg jók szoktak lenni
2011. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha patchelem, akkor ugyanúgy nem lesz jó a játék, így is már harmadszor telepítettem fel, mert mind a kettő fajta patch amiket leszedtem rá, elcseszte a játékot.
2011. dec. 31. 17:47
 3/7 anonim válasza:
Vedd meg és kész!
2012. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már megoldottam de azért köszi.
2012. jan. 1. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondanád hogy? Ugyanez a hiba ugyan úgy win7 home premium 32 bit, csak nagyobb gép. (és nem laptop :D)
2012. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nálam is ez a hiba van megy 1 darabig a játék utána lefagy... feket képernyő kilés és off...


6 magos gépem van és a legújabb játékok simán mennem rajta...


De ennek ellenére a gta 4 nem igazán mükszik...

magyarítást ne tegyétek fel mert nekem az véget nem volt jó a játék... :SS

2014. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üzenem aki ezt irta :Vedd meg és kész!

Azért mert neked megvette apuci az i7-est proci és még futotta játékra ne legénykegy hogy mások vegyék meg mert valakinek néha kenyér nincs az asztalon te ostoba kuyta!

2016. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!