Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sok zeneszámot egymás után,...

Sok zeneszámot egymás után, szünet nélkül össze akarok fűzni mint a több órás mixeknél. Hogyan tudnám ezt összehozni, milyen programmal csináljam?

Figyelt kérdés

Megjegyzés: Az audacity 1.3-mal próbálkoztam, de ott a sávokat egymás alá helyezi és egyszerre játsza le az összes számot. Megtudom oldani, hogy az egyik sávot másolom és a másik után illesztem, de így nagyon hosszú időbe telne.


A válaszokat előre köszönöm.


2012. jan. 1. 00:35
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld Winamppal :


1. Létrehozod a lejátszási listát.

2. Opciók - Beállitások - Kimenet.

3. Null Soft Disk Writer - Konfigurálás

4. Single File mode Pipa berak, Filenév és formátum meghsatározása.

[link]

5. Ok. Ok.

6. Majd inditsd el a lejátszást. (Gyorsabban dolgozik mint ha zenét halgatnál vele).

7. Ha végzett kapsz egy nagy méretű WAV filét a C: meghajtó gyökerében (alapértelmezés) amiben az összeállitott lista van benne.

8. Nefelejds el visszarakni a kimenetet DirectSound Outputra, mert egyébbként mindig fájlba fogja "lejátszani" a zenéket.


Ezt a wav filét kell átalakitani (MP3-má) vagy kiirni CD-re.


Először csak két három számmal próbáld ki, és ha jó akkor pakold bele az összes számot.


Sok sikert.

Üdv.

2012. jan. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg a VirtualDub progival. Legalábbis én videokat és zenéket ezzel szoktam egyesíteni.
2012. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!