Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémám akadt az LA Noire...

Problémám akadt az LA Noire című játékban. Tudsz segíteni? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Imádom ezt a játékot, bár nem kicsit nehéz. :S


Nézetegem/nézegettem folyamatosan a youtube videókon a végigjátszást is amikor elakadtam.


Most itt tartok:

http://www.youtube.com/watch?v=-fNWVhbO05E&feature=relmfu


Tehát ez a "The Set Up" rész is kész, viszont nekem nem azzal folytatódik a történet, mint az azt követő végigjátszós videón. :(

Konkrétan, engem behívott a nagyfőnök a rendőrségen és nagyon kiosztott valami nőcske miatt, meg hogy én szégyent hozok az egész rendőrségre. A feleségem is kidobott a bőröndömmel együtt. Lényeg az, h kirúgtak a Hollywood-i kapitányságról, vagy ha úgy tetszik áthelyeztek máshová és egy idősebb társat kaptam akivel háztüzeket vizsgálunk. :S Nem is ez a baj, hanem az, h ezt a történetet nem találom a youtube vidik között és kicsit elakadtam benne. :S


2012. jan. 1. 09:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, h senki nem tud segíteni. :(
2012. jan. 13. 10:44
 2/2 anonim válasza:

[link]


különben rettentő nehéz a játék perfekt angol kell hozzá, ezért is én játszogatok vele így, viszont ha magyarítás megjön tuti végig játszom újra, hogy értsek is belőle valamit. (sajnos még eléggé az elején tartanak a magyarításbol, 73 missiobol csak 3 van kész, és az csak a missiok, menük meg ilyen egyéb dolgokat még bele se számoltuk.)

2012. febr. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!