Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok a "Nero"-n kívül olyan...

Gergoap kérdése:

Tudtok a "Nero"-n kívül olyan dvd író programot, ami konvertál is? Tehát dvd-video formátumban ír, asztali dvd-n lejátszahtó. Mert amiket próbáltam, az mind csak adat dvd-ben ír, nem konvertálnak.

Figyelt kérdés

2012. jan. 1. 17:51
 1/10 legendavagyok01 ***** válasza:

ConvertXToDVD

Ha néhanapján dvd-video-t kell írnom, ezt használom.

Menüt is lehet, stb...

2012. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az összes íróprogram, ami felajánlja a DVD-video formátumot, az mind át is konvertálja ebbe a formátumba. Ami csak adatDVD-t tud írni az meg nem.


Ingyenes:


[link]

2012. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem, ezt még nem ismerem.
2012. jan. 1. 18:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont az Ashampoo-t próbáltam és nem konvertál át, sima adatban ír. "Burn files an folders"
2012. jan. 1. 18:06
 5/10 legendavagyok01 ***** válasza:
Az Ashampoo B.S. Free-vel (bár egy szuper program, sima írásokra ezt használom) nem fogsz tudni DVD-be konvertálni (csak a fullos fizetőssel), DVD íráskor ki is írja, hogy A mappának tartalmaznia kell a szükséges VOB, IFO és BUP fájlokat.
2012. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van magyarul is. Amit ez a program nem támogat az nem is létezik. Te választasz rossz funkciót. A ""Burn files an folders""-nek pont olyan a jelentése, mintha adatlemezt írnál. Így persze sose lesz DVD-videó...

2012. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy más formátumból konvertálni, bocs elnéztem...
2012. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

legendavagyok01

Így van nálam is, ahogy mondod! :-)

2012. jan. 1. 18:13
 9/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Normális ingyenes nem nagyon van. Ha nem akarod levadászni az ajánlott fizetős progikat (ConvertXToDVD, Ashampoo Burning Studio 10), akkor én egy ingyeneset tudok, jelzem, sosem próbáltam, de azért működhet:

[link]

2012. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, kipróbálom mindegyiket! :-)
2012. jan. 1. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!