Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek (WoW)?

Mit tegyek (WoW)?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem a rendes World of Warcraft-ot regisztráltam a Tauri szerverre létrehoztam blizzard profilt is.De hogy tudok csatlakozni a Tauri szerverre?Ha Taurin játszok akkor is meg lesz a 20-as szinthatár?
2012. jan. 1. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát:

Fent van neked a World Of Warcraft nevű játék, Wrath of The Lich King kiegészítője, ami 3.3.5-ös patchig fel van patchelve.


Ezen kívül a \Data\enUS mappába (lehet neked enGB) a realmlist nevű fájlt megnyitottad mondjuk jegyzettömbel és beleírtad hogy: hu.logon.tauri.hu


Mindezek mellett nem tudsz belépni.

Hibaüzenet vagy valami?


Amúgy nincs szinthatár, lvl 80-ig fejlődhetsz, a játék pedig ingyenes.

2012. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Fent van neked a World Of Warcraft nevű játék, Wrath of The Lich King kiegészítője" ezt nem értem a rendes wow van fent nem a Wrath of The Lich King.egyébként szerintem a gond az hogy nem csináltam meg azokat amit leírtál.
2012. jan. 1. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
blizzard szerver nem kell hozzá! taurira regisztráltál? itt a segitség: [link] itt youtube vidi is van hogy kell feltenni a taurit
2012. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Wrath Of The Lich kinget szedd le, és telepítsd fel, majd patcheld fel 3.3.5-ig. Nekem gyanús hogy amiatt nem enged be, de ha leírnád kicsit bőszavúbban hogy mit csinál(hibaüzenet vagy valami) akkor többet tudnék mondani. Ha esetleg megoldódott a problémád azt is írd le mert akkor nem tépem feleslegesen a számat. :D
2012. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazad van semmit nem csináltam meg.majd hétvégén vagy szombaton megpróbálom feltenni.
2012. jan. 2. 20:37
 6/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok túl jártas a wow-ban.
2012. jan. 2. 20:39
 7/7 bembinó ***** válasza:
Megveszed , letöltöd , feltelepíted, elindítod , játszol , ennyi.
2012. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!